Hello Fax ile internetten ücretsiz faks gönderin

Son dönemde faks gönderme ihtiyacımın artması nedeniyle Türkiye içerisine sağlıklı faks gönderebilecek bir servis arayışına girdim ve cloud destekli tam beklentilerimi karşılayacak bir servis buldum. Bu yazımdan ücretsiz faks gönderebileceğiniz Hello Fax servisi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Her ne kadar email hayatımızın büyük bir bölümünü kaplamış olsada bir çok kurum kimlik hırsızlığı ve sahte evrak ile yapılan işlemlerin önüne gelmek için işlemlerin bir kısmını hala faks ile yürütüyor. Evinizde faks makinası ya da içerisinde faks özelliği taşıyan çok özellikli bir yazıcı/tarayıcı olmayabilir. Hal böyle olunca köşe başında faks göndermek için kırtasiye aramak yerine online faks gönderme hizmetlerinden birisini tercih etmek durumundasınız. Pek çok online faks hizmeti alabileceğiniz firma var ancak Hello Fax’ı tercih etmemin nedeni amaca yönelik son derece kullanışlı, basit arayüzü ve Dropbox desteği.

Hello Fax avantajlarını ve yapabileceklerinizi şu şekilde özetleyeyim :

– Ücretsiz olarak faks gönderebilirsiniz.

– İmzalamak zorunda olduğunuz belgeleri online editör ile yazdırmadan imzalayabilirsiniz, üstelik kullanımı çok basit.

– Aynı faksı zahmetsizce birden çok kişiye gönderebilirsiniz (toplu faks).

– Gönderdiğiniz fakslar mail adresinize otomatik olarak geliyor.

– Dropbox, Google Drive ve Box.Net gibi cloud servisler ile senkronizasyon imkanı. Örneğin Dropbox içerisinde duran bir belgenizi anında faks olarak gönderebilirsiniz.

Hello Fax’ın ücretsiz paketine üye olduğunuzda 5 adet ücretsiz faks gönderiminiz bulunuyor. Bir iki dakikada size sundukları bonus adımlarını tamamlayarak 25 gönderim hakkını elde edebiliyorsunuz. 25 gönderim hakkında sonra her davet ettiğiniz arkadaşınız için 5 gönderim hakkınız daha oluyor. Aslında sürekli faks ile işi olan kişi ya da kurumlar için fiyatlar son derece makul. $5 ‘dan başlayan paket fiyatları ile dilerseniz faks alabileceğiniz sanal bir faks numarasına sahip olabilirsiniz.

Kayıt olup denemek için : Hello Fax

 

7 thoughts on “Hello Fax ile internetten ücretsiz faks gönderin”

  1. Merhaba, ücretli üyelikte bize fax numarası veriliyor. peki numaramıza fax gelebiliyor mu yoksa bu sitede sadece fax mı gönderiyoruz. teşekkürler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *